Yat Ana Fotoğrafı
Yat Ana Fotoğrafı
Yat Ana Fotoğrafı
Daha fazla
Ana Sayfa Hizmetler Teknede Şirket Yemeği

Teknede Şirket Yemeği

Kurumsal firmaların yeni iş fırsatları yakalamak, çalışanlarını motive etmek, yeni sözleşme ve ortaklıklar kurmak adına teknede şirket yemeği organizasyonlarını çok sık tercih ettikleri görülmektedir. İstanbul gibi dünyanın en kıymetli Boğaz’ına sahip olan bir kentte şirketler kentin bu konumunu kendi iş fırsatlarını bir adım öteye taşımak için kullanabilirler. Sadece önemli iş ortaklıkları kurmak ya da kurumsal hedefleriniz için değil, iş arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için de tekne kiralama hizmetleri iyi bir alternatif sunacaktır. Teknede şirket yemeği, iş dünyasının özel anlarını deniz kenarında, lüks bir teknede gerçekleştirme fırsatı sunar. Neva Yat Kiralama olarak, şirketlerin çalışanlarına özel ve unutulmaz bir yemek deneyimi yaşamaları için mükemmel bir ortam sağlıyoruz. İster çalışanlarınıza yönelik ister yeni iş anlaşmaları yapmak istediğiniz özel misafirleriniz için konforlu, lüks ve zengin menüye sahip, güler yüzlü personellerimizle tekne kiralama hizmetimizi tercih edebilirisiniz.  


Yatta Şirket Yemeği Organizasyonu 

İstanbul’da yat kiralamak, Boğaz kenarında lüks bir yemek yemekten çok daha keyifli ve ekonomik olacaktır. Özellikle iş yemekleri ve özel iş toplantılarında misafirlerinizi etkilemek ve daha özel, izole bir alanda şirketiniz için stratejik anlaşmalar yapmak için yat kiralama seçeneklerinden yararlanmanız mümkündür. Yatta şirket yemekleri organize etmek isteyen herkes için zengin bir seçenek sunuyoruz. Yatta şirket yemeği organizasyonları, firmamızın özenli hizmetleri eşliğinde gerçekleşir. Lüks yatlarımızda, iş dünyasının prestijini ve başarılarını kutlamak için ideal bir atmosferde şirket yemeklerinizi sizin için düzenliyoruz. Ayrıca profesyonel organizasyonlar sonrasında yakın iş arkadaşlarınızla veya kendi ekibinizle after parti için de tekne kiralamak keyifli bir seçenek olacaktır. Yemekli tekne kiralama seçeneklerinden her zaman en makûs fiyat avantajları ve kurumsal hizmet seçenekleri ile faydalanabilirsiniz. Neva Yat Kiralama çatısı altında yemekli tekne kiralama hizmetlerini tercih ederek iş arkadaşlarınız ya da yeni potansiyel ortaklarınız ile keyifli bir iş toplantısı gerçekleştirebilir ve iş yerinizdeki verimliliği artırırken, ortaklarınızı da etkileyebilirsiniz.  


Teknede İş Yemeği ve Özel Davetler 

Kurumsal firmalar günümüzde çeşitli şirket etkinliklerini alternatif mekanlarda gerçekleştiriyor. Teknede iş yemeği ve özel davetler için tekne kiralamak en alternatif ve etkili yöntemler arasında yer alıyor. İş yemeklerini ve özel kurumsal davetleri sıkıcı olmaktan çıkaran yemekli yat kiralama hizmetleri özellikle kurumsal kimliğinizi güçlendirecek ve şirket prestijinizi de artıracak bir etkinlik olacaktır. Teknede iş yemeği ve özel davetler, iş ortamından uzaklaşarak daha samimi ve keyifli anlar yaşamak isteyen şirketlere hitap ediyor. Neva Yat Kiralama olarak, iş dünyasına özel teknelerimizde unutulmaz etkinlikler düzenleyerek yeni ortaklıkların başlangıcında uygun ortamı sağlamaya devam ediyoruz. Güler yüzlü personel, deneyimli kaptan ve hizmet ekiplerimiz ile yemekli boğaz turu seçeneklerini tercih edebilir ve sıkıcı iş toplantılarına farklı bir yorum katabilirsiniz. Kritik iş görüşmeleri ve ortaklık anlaşmaları öncesinde her iki tarafın da stresten uzak bir ortamda iş toplantılarını gerçekleştirmeleri için kiralık lüks ve konforlu yatlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.  


Yatta Özel İş Toplantıları 

Yatta özel iş toplantıları, sıradan iş toplantılarının ötesinde, deniz kenarında lüks bir ortamda gerçekleşir. İş dünyasında özel teknelerimizde verimli ve prestijli toplantılar organize etmenize imkan sağlayan Neva Yat Kiralama, müşterileriniz, ortaklarınız ya da diğer profesyonel iş görüşmelerinde karşınızdaki kişileri daha kolay etkilemenizi sağlar ve mekan avantajını almanızı sağlar. Kurumsal şirketlerin İstanbul’da özellikle yabancı yatırımcılar ile yüksek iş anlaşmaları yapmaları ve büyük işler almalarında tekne kiralayarak yemekli organizasyonları tercih ettikleri görülüyor. Şirket politikalarına uygun şekilde özel iş toplantıları ve davetler gerçekleştirebileceğiniz. Çalışma hayatında verimliliğin artması açısından motivasyon önemlidir. Çalışanların tekne partileri ve teknede iş organizasyonları ile motive olmasını da sağlayabilirsiniz. Şirketinizin düzenliği etkinlikler veya başarılar sonrasında çalışanlarla beraber eğlenceli bir yemekli tekne partisi ile iş hayatına farklı bir yorum getirmeniz mümkündür. Canlı müzikli Boğaz turu ya da alternatif etkinlikler ile işinizle ilgili organizasyonları sıkıcı olmaktan çıkarabilirsiniz. 


Teknede Kurumsal Şirket Davetleri 

İş dünyasında prestij ve kurumsal kimlik her şeyden önemlidir. Şirket ise prestijlerini gerek çalışanlarına yönelik tanıdığı haklar, sosyal sorumluluk projelerindeki rolü ve iş ahlakına ve etiğine uygun davranışlar ile elde ederler. Kurumsal tüm organizasyonlarınızı Neva Yat Kiralama ile deniz üzerinde gerçekleştirerek sektörde kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca rakipleriniz arasında da bu tür organizasyonlarınızdaki başarı arttıkça yükselişe geçmeniz mümkündür. Profesyonel iş dünyasında sadece maddi kazançlar değil, saygınlıkta önemli olduğu için özel iş toplantılarını ve iş yemeklerini özel yatlarda düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Teknede düzenlenen kurumsal şirket davetleri, iş dünyasının önemli anlarını deniz kenarında özel bir atmosferde kutlamak için ideal bir seçenek sunacaktır. Neva Yat Kiralama olarak, teknede düzenlediğimiz kurumsal şirket davetleriyle iş ilişkilerinizi güçlendirecek, çalışanlarınıza unutulmaz anlar yaşatmak ve iş dünyasında saygınlığınızı perçinlemek için hemen firmamızdan randevu talep edebilirsiniz. Şirkete tekne alımı yaparak büyük masraflara girmek zorunda kalmadan kurumsal yat kiralama hizmetimiz ile iş toplantılarınızı unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. 


Yemekli Tekne Kiralama Hizmetleri 

Teknede yemek fikri sadece iş dünyası için değil, herkes için cazip bir tekliftir. Genelde iş toplantıları dışında evlilik teklifleri, doğum günleri ve bekarlığa veda partilerinde de tekne kiralama günümüzde alternatif en iyi seçenekler arasında yer almayı başarıyor. Tekne yemekleri konusunda da beklentilerinizin ötesinde seçenekleri sizlerle buluşturan personellerimiz, lezzetli bir yemek için İstanbul Boğazında adeta yüzen bir lüks restoranda gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Sadece işinizle ilgili davetlerde değil, yemekli tüm organizasyonlar için İstanbul’da tekne kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkündür. Yemekli tekne kiralama hizmetleri, Neva Yat Kiralama güvencesiyle şirketlerin özel günlerini daha anlamlı kılmak için tasarlanmıştır. Özel menüler, kaliteli servis ve lüks teknelerle birleşen bu hizmet, iş yemekleri ve davetlerinizde mükemmel bir deneyim sunar. Misafirlerinizi güvenle teknelerimizde ağırlayarak onların İstanbul’un tam kalbi olan Boğaz’da keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.  


Şirket Organizasyonları İçin Tekne Kiralamak Neden Önemli?

Şirketler çoğu zaman rakiplerini ve müşterilerini etkilemek için bazı stratejiler uygular. Bu stratejiler arasında tekne kiralamak alternatif bir yöntemdir. Sektörde kurumsal bir firma olduğu mesajını vermek, önemli yatırımlar aldığı ve iş ortaklıkları kurduğunu göstermek veya sadece çalışanlarını motive ederek saygınlığını artırmak için bu tür organizasyonlar düzenlenebilir. Şirket organizasyonları için teknede yemek düzenlemek, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirir ve kurumsal bağları kuvvetlendirir. Bu sayede sadece yeni iş anlaşmaları imzalamak için değil, deniz kenarında, özel bir teknede gerçekleştirilen organizasyonlar sayesinde şirket kültürüne de katkıda bulunabilirsiniz.Yemekli tekne davetlerinizde ayrıca sürpriz turlar da ekleyerek ortaklarınızın, müşterilerinizin veya çalışanlarınızın unutulmaz ve etkileyici bir gece geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Özellikle sürpriz bir adalar turu davetinize katılanların büyük bir mutluluk yaşamalarına neden olacaktır.  


Teknede Ne Yenir?

Denizde, doğada ve açık havada hemen hemen her insanın iştahı bir hayli açılır. Elbette teknede ne yenir sorusuna verilebilecek ilk akla gelen yanıt balıktır. Ancak her mevsim lezzetli balıklar yemek için uygun olmayabilir. Tamamen organizasyonun temasına ve kişisel tercihlere göre yemekli özel tekne kiralama hizmetlerimiz kapsamında et veya balık gibi menüde birçok zengin yemeği tercih edebilirsiniz. Teknede düzenlenen organizasyonlarda genellikle deniz ürünleri, gurme atıştırmalıklar ve özel tatlar servis edilir. Neva Yat Kiralama'nın profesyonel şefleri tarafından hazırlanan özel menüler, lezzetli bir deniz manzarası eşliğinde lezzetli yemekler yemenizi sağlayacaktır. Teknede şirket yemeği için de misafirleriniz için en uygun yemek menülerini seçebilirsiniz. Vegan veya vejetaryen gibi özel beslenme kültürüne sahip misafirleriniz içinde uygun menülerin servis edilmesini isteyebilirsiniz. Boğaz’ın ortasında muhteşeme yemekler ve eşsiz bir manzara eşliğinde harika yemekleri misafirlerinize Neva Yat Kiralama güvencesiyle ikram edebilirsiniz.  


İş Yemeği ve Özel Toplantılar İçin Yat Kiralamak Mantıklı Mı?

Sadece iş yemekleri veya bu tür organizasyonlar için değil, arkadaş gruplarınız, aileniz veya sevgilinizle bile keyifli vakit geçirmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için yat kiralamak oldukça mantıklıdır. Kurumsal hayatta yemekli tekne organizasyonları sizi rakiplerinizden ayıran bir özellik olarak bir adım öne geçirecektir. Ayrıca çalışanlarınız için de bu tür davetler şirkete olan sadakat ve motivasyonlarının artmasında önemli bir rol oynar. İş yemeği ve özel toplantılar için yat kiralama, iş dünyasına farklı bir atmosfer ve prestijli bir mekan sunmaktadır. Neva Yat Kiralama ile gerçekleşen bu etkinlikler, iş ilişkilerini güçlendirir ve katılımcılara unutulmaz anlar yaşamalarına olanak tanır. Teknede yemek ister istemez stresi de ciddi ölçüde azaltacağı için hali hazırda iş hayatında karşılaşılan stresin minimuma indirilerek tüm iş hayatına ilişkin önemli konuların sakin ve temiz bir ortamda konuşulmasını sağlar. Kurumsal organizasyonlar sonrasında da küçük bir eğlence için after partilerinizde de yat kiralama hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. 


Teknede Şirket Yemeği Menüsünde Neler Var?

Şirket yemeği organizasyonlarınıza göre yemek menü tercihlerinizi de özelleştirmeniz mümkündür. Teknede şirket yemeği menüleri, Neva Yat Kiralama'nın uzman personelleri tarafından özenle hazırlanır. Menü içeriğinde genel de deniz ürünleri, taze sebzeler ve özel soslarla zenginleştirilen menüler, konuklara özel hazırlanan diğer yemek seçenekleri yer almaktadır. Deneyimli kaptan ve servis personellerimiz sayesinde bir yandan lezzetli yemekleri yerken, diğer yandan İstanbul Boğaz’ın en güzel noktalarını yakından görebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarınızı etkileyici bir teknede ve lezzetli yemekler eşliğinde yapmanız halinde misafirlerinizi de her yönden etkileyebilirsiniz. Zengin menülerimiz, lüks, konforlu, geniş ve güvenli yatlarımız ve deneyimli personellerimiz ile İstanbul’da tekne kiralamanın en kolay yolunu sizlere sunmaya devam ediyoruz. Tekne yiyecek listesi oluşturulurken tercih edeceğiniz yemek seçeneklerini misafirlerinize göre belirlemeniz tavsiye edilmektedir. 

Yemekli Boğaz Turu Avantajları Nelerdir?
Yemekli Boğaz turunun hem sizin hem de misafirleriniz açısından avantajları ve keyifli yanları saymakla bitmez. Özellikle bir iş toplantısının deniz üzerinde ve lüks bir teknede lezzetli yemekler eşliğinde gerçekleştirilmesi sizin iş hayatınızdaki başarınıza da doğrudan etki edecektir. Başta şirket kurumsallığı ve saygınlığında bu tür davetler sizi bir adım öne taşımaya yardımcı olur. Yemekli boğaz turlarının tercih edilmesi halinde elde edeceğiniz avantajlardan bazıları ise şunlardır:
  • Şirketin kurumsal kimliğini güçlendirir,
  • Marka adının oluşmasında ve sektörde prestij elde edilmesinde etkilidir,
  • Çalışanların davet edildiği organizasyonlar ile iş verimliliği ve sadakat artar,
  • Potansiyel iş ortaklıkları, sözleşme onayları ve yatırımların önünü açar vb. 
Yemekli Boğaz turları, Neva Yat Kiralama güvencesiyle, Boğaz'ın eşsiz manzaralarında keyifli bir deniz yolculuğu sunar. Misafirler, lezzetli bir yemek eşliğinde İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedeceği bu tür organizasyonlar için tekne firmaları arasında ilk sırada yer alan Neva Yat Kiralama, yemekli Boğaz turu organizasyonlarında da sizlere rehberlik etmektedir. 

Neva Yat Kiralama Güvencesiyle Teknede Yemekli Davetler 
Teknede yemekli davetlerin etkisi son derece güçlüdür. Sadece iş hayatınızda değil, özel günlerinizde de tekne kiralama seçeneklerini tercih ederek sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirmeniz mümkündür. Sadece şirket yemeği için değil, hayatınıza anlam katacak tüm organizasyonlarda Neva Yat Kiralama sizin için en doğru seçenekleri sunar. Neva Yat Kiralama güvencesiyle düzenlenen teknede yemekli davetler, kaliteli hizmet ve profesyonel organizasyon anlayışıyla öne çıkar. Misafirler, şirket organizasyonlarını deniz kenarında keyifli bir atmosferde gerçekleşmesinin hazzını yaşayacaktır. Buna ek olarak Neva Yat Kiralama size özel olarak doğum günü, bekarlığa veda, evlilik teklifi gibi farklı birçok hizmet seçeneğini de bir arada sunmaktadır. 

Yemekli Tekne Kiralama Hizmetlerini Kimler Tercih Edebilir? 
Teknede yemekli davetler vermek her ne kadar pahalı ve lüks bir organizasyon gibi görünse de Neva Yat Kiralama olarak bu hizmetleri herkes için ulaşılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Yemekli tekne kiralama hizmetleri bu nedenle sadece iş hayatında aktif rol oynayan şirket ve yöneticiler tarafından değil, kişisel tercihler için de kullanılabilir. Örneğin İstanbul’un stresinden uzaklaşmak istediğinizde arkadaş grubunuz ile tekne kiralayarak Boğaz’da lezzetli ve keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Öte yandan ailenizle ya da yakın çevrenizle adalar veya tekne ile Boğaz turuna katılarak Nevada güvencesiyle keyifli bir gün geçirmeniz mümkündür. Yemekli tekne kiralama hizmetleri, iş dünyasından sivil toplum kuruluşlarına kadar birçok kuruluşun tercih ettiği bir seçenektir. Bunun dışında bireyler tarafından da özel yat kiralama hizmeti tercih edilebilir. Neva Yat Kiralama, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak en iyi tekne kiralama hizmetleri ile sizleri buluşturmaktadır. 

Teknede Yemek Organizasyonları ve Diğer Hizmetler Nelerdir?
Neva Yat Kiralama sayesinde İstanbul Boğazı üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm etkinliklere başarılı şekilde imza atabilirsiniz. Harika tekne menüleri ile ister kurumsal ister kişisel yemek davetleri verebilir isterseniz de kısaca şu hizmetleri tercih edebilirsiniz:
  • Tekne Kiralama 
  • İstanbul Boğaz Turu
  • Adalar Turu
  • Bekarlığa Veda Partisi
  • Evlilik Teklifi
  • İş Yemeği ve Özel Toplantılar vb.
Teknede yemek organizasyonları, Neva Yat Kiralama'nın sunduğu hizmetlerden sadece biridir. Özel menüler, kaliteli içecekler, profesyonel personel ve müzik seçenekleriyle birlikte, şirket etkinlikleriniz unutulmaz bir deneyime dönüşür.Teknede Şirket Yemeği Organizasyonu Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?Şirket yemekleriniz ve teknede şirket organizasyonlarınız için öncelikle kurumsal bir yat kiralama şirketi ile çalışmanız gerekecektir. Neva Yat Kiralama bu konuda uzmanlığı ile güvenebileceğiniz tek adres olmaya devam ediyor. Teknede şirket yemeği organizasyonu öncesi dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında konuk sayısı, menü tercihleri, teknik donanım, müzik seçimi ve özel istekler yer alır. Neva Yat Kiralama, organizasyon sürecinin her aşamasında müşterilere destek sunarak tüm tekne organizasyonlarınızın sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlar. Pratik tekne yemekleri ya da yemek odaklı organizasyonlarda özenli menü tercihlerinden yararlanabilirsiniz. 

İstanbul Yemekli Tekne Turu Fiyatları 
Teknede şirket yemeği hizmeti fiyatları, seçilen yatın özelliklerine, menü seçeneklerine ve organizasyon detaylarına göre değişiklik gösterir. firmamız sayesinde her zaman sizin için en uygun fiyatlandırma seçenekleri sunarak her bütçeye hitap eden çözümlerle buluşturuyoruz.İstanbul yemekli tekne turu fiyatları, seçilen tur programına, teknelerin özelliklerine ve içerdiği hizmetlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Neva Yat Kiralama, şeffaf fiyat politikasıyla müşterilere uygun ve rekabetçi fiyatlar sunarak teknede şirket yemeği hizmetinde güvenle tercih edebileceğiniz bir firma olarak daima yanınızdadır.  

Paylaş:
HEMEN RANDEVU ALIN
Rezervasyon Formu
İletişim Kanalları

Tercih ettiğiniz diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Cevdet Paşa Caddesi No 95 Karşısı
+90 539 888 90 23
info@nevayatkiralama.com