slider

Hakkımızda

Neva Yat Kiralama Hakkında Bilgi Edinmek İçin Hakkımızda Sayfasını İnceleyebilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda Görsel Hakkımızda Görsel
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Bizi Tanıyın

Neva Yat Kiralama olarak uzun yıldır bu sektörde var olan firmalardan biriyiz. Unutulmaz anılarınızın mimarı olarak biliniyor ve 8 seneyi aşkın süredir çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sektörde uzun zamandır deneyimlerimizi arttırmamız ve her zaman kendimizi geliştirmeye odaklanmamız birçok kişi tarafından biliniyor. Misyonlarımızdaki arasında misafirlerimizin her zaman unutulmaz anlar yaşaması yer alıyor. Misafirlerimiz için kaliteli seçenekler sunuyor ve her bir anlarının daha özel olması için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Yat kiralama hizmetimizden yararlanırken, misafirlerimiz deniz manzaralı bir atmosferde her zaman en özel planlamalar yapabiliyor. Müşterilerimizin sadece keyifli anlar yaşamalarına odaklanıyor ve bu yüzden bütün sorumluluğu bizler üstleniyoruz. Profesyonel çalışanlarımız aracılığı ile üstlendiğimiz her bir çalışma. Son derece kaliteli sonuçlara zemin hazırlıyor. Mutluluklarını önemsiyor ve beklentilerini her zaman karşılamaya odaklanıyoruz. Bu yüzden misafirlerimizin her zaman daha etkin, daha mutlu ve daha iyi sonuçlar almasına odaklanıyoruz.

Unutulmaz anlarını daha canlı kılmak ve anılarını her an akıllarında taze tutabilmek isteyen bütün misafirlerimiz için en iyi tekne kiralama hizmetini sunan firmalardan biriyiz. Sağladığımız çalışmalardan faydalanırken, kişiler kendilerini ayrıcalıklı hisseder ve unutulmaz anlarını her daim hatırlamak ile yükümlü hale gelirler. Yat ve teknelerimiz de kiralama aşamasından sonra sağlanan ek destekler de bulunur. Deneyimli ekibimizin eşlik ettiği gezi turlarının yanı sıra kişiler özellikle iş yemeği, aile yemeği ya da birbirinden farklı yemek seçenekleri için teknemizi kiralayabilir. Ramazan döneminde iftar yemeği içinde sık sık kiraladığımız tekne ve yat seçeneklerimizle kişiler farklı bir atmosfere girerek vakit geçirebilmektedir. Misafirlerimiz günlük rutinin yorgunluğu atarken eşsiz tatlara ulaşabilir. Özenle hazırladığımız tekne kiralama hizmetlerimizin her biri misafirlerimizin kendisini daha iyi hissetmesine odaklanıyor.

Neva Yat Kiralama olarak misafirlerimizin her zaman boğaz manzarasında tutulmaz dönemler kazanmalarına odaklanıyoruz. Onlar için belirlediğimiz her çalışma birbirinden avantajlı fırsatları içeriyor. Yılların deneyimiyle verdiğim servis hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilir ve en güzel boğaz turuna sahip olabilirsiniz. Firma olarak her zaman misafirlerimizden en büyüleyici seçeneklere ulaşırken uygun fiyatlarla yapmalarını öncelikli hale getirdik. Dolayısıyla fiyatlarımızdan yararlanırken her zaman ekonomik seçeneklerden faydalanmak da mümkündür. Misafirlerimiz için özenle hazırladığımız server çalışmamızın altında her zaman onlara verdiğimiz değer yer alır. Misafirlerimize verdiğimiz değeri göstermek ve onlar ile profesyonel çalışmalara imza atmak adına çalışmalarımızı her geçen gün daha çok geliştiriyoruz. Misafirlerimiz doğru ekibe ulaşmak istedikleri takdirde doğrudan hizmet satın alabilir.

Misafirlerimizin ihtiyaçlarını giderebilmek adına onlara sonsuz hizmetleri sunuyoruz. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını anlayan ve onlar için özel hissettirmek adına özel çalışmalar yapan bir firmayız. Romantik, akşam yemeklerinden iş toplantılarına, iş toplantılarından, arkadaşlarla geçirilen keyifli anlara kadar her birini destekliyoruz. Firma olarak her zaman misafirlerimize unutulmaz anlar sunuyor ve unutulmaz anların her zaman hatırlanmasına olmasına sebep oluyoruz. Sevdiğiniz kişiler ile böyle aktiviteler gerçekleştirmek ve fark yaratmak istiyorsunuz da oradan uzman kadromuz ile etkileri. Kurabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından yürütülen bu süreçte misafirlerimiz tarafından sağlanan her bir hizmet güvence altına alınmaktadır. Çok uzun zamandır sektörde verdiğimiz hizmetler ile adımızdan bahsediyoruz. 8 senedir bu alanda çalışmalar yapıyor ve misafirlerimizin her zaman en kaliteli hizmetler ile kendilerini özgür hisse edebilmelerine odaklanıyoruz. Yat kiralama firması olarak sağladığımız her bir çalışma sadece hizmetimizin başarılı şekilde tamamlanabilmesi ve odaklanmıyor. Misafirlerimiz sesli not alırken hem başarılı sonuçlar ile karşılaşır hem de kullanılan – dinleyen diğer organizasyonların özellikleri kadar her biri son derece önemlidir.,

Misafirlerimizi mutlu etmeye önemsiyor ve onların beklentilerini öncelikle hale getiriyoruz. Misafirlerimiz aldıkları her hizmetten başarılı sonuçlara ulaşırken hem de beklentilerini karşılarlar. Sağladığımız her bir hizmet beraberinde mutluluk getirmektedir% yüzünü misafir garantisiyle saldım sar bir hizmet misafirlerimizin her zaman en iyi sonuca ulaşmalarına yardımcı olur. Organizasyon şirketi olarak düzenlediğimiz her bir çalışma misafirlerimize farklı sonuçlar doğurmaktadır. Misafirlerimiz uzun zamandır bu alanda hizmet veren firmamıza ve uzman kadromuza güvenerek en güzel hizmetlere daha kolay şekilde ulaşabilir.

Misafirlerimize kendilerini iyi hissetmeleri için birbirinden farklı ayrıcalıklar sunuyoruz. Her bir ayrıcalığını eşlik eden farklı oyunlar, hizmet alanları ve misafirlerimizin beklentileri yer alır. Misafirlerimiz kendi beklentileri doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerden yararlanırken, bir yandan da en iyi şekilde hizmetlerimizden faydalanmanın yolunu bulurlar. Misafirlerimiz için gerçekleştirdiğimiz her bir çalışma, öncelikli olarak onların ihtiyaçlarına odaklanmakta ve ardından onları özel hissettirmek için elimizden geleni yapmaya çalışmamız ile birleşmektedir. Profesyonel sonuçlar doğuran otelcilik. Ilk anlaşmamızı takip eden organik, sürdürülebilir ve profesyonel seçeneklerimizden her birinden her yıl yararlanmak mümkündür.

Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan bir ekip olarak her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Çabalarımızı, misafirlerimizi, memnuniyetlerini göre anlıyor ve hatta misafirlerimiz tarafından gelen geri bildirimler doğrultusunda kendimizi ödüllendiriyoruz. Misafirlerimizin ek profesyonel ekibimizdeki beklentilerini ve hiç unutulmayan anıları ne kadar değerli gördüklerini fark ederek misafirlerimiz her zaman en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Yat kiralama firması olarak misafirlerimize sağladığımız her bir çalışma, onları İstanbul ile daha bütün bir hale getirmelerini sağlıyor.

Büyük şehir olarak kabul edilen İstanbul, birbirinden farklı avantajlara ve dezavantajlara sahip bu şehirde vakit geçirmeye başlayan birçok kişi şikayet etse de genellikle şehirden ayrılmayı tercih etmez. Dolayısıyla şehir avantajları ile herkese sunulan özelliklere sahiptir. Yat kiralama firması olarak sağladığımız çalışmalar arasında İstanbul’un farklı perspektiflerden keşfedilmesi de yer alıyor daha fazla bilgi almak için rezervasyon yaptırabilir ve uzman kadromuzu da güvenilir görüşmeler sağlayabilirsiniz Her bir çalışmamız beraberinde %100 memnuniyeti getirmekte ve misafirlerimizin tüm beklentileri karşılanmaktadır. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlar için özel olarak belirlediğimiz tüm çalışmalarımızdan gönül rahatlığı ile yararlanılması mümkün.

Herhangi bir endişeye yer vermeden sağladığımız tüm hizmetlerimiz anlık olarak yerine getirilmekte ve misafirlerimizin tüm beklentileri ciddiye alınmakta. Dolayısıyla profesyonel çalışmalar gerçekleştirilen bir ekip ve en önemlisi firma olarak misafirlerimize her zaman en iyi seçeneklerden oluşan alternatifler sunuyoruz. Alternatiflerinin her biri, çalışmalarımız ve çalışma anında belirlediğimiz ekol ile ilgili.

Daha iyi, sosyalleşmek, daha iyi öğrenmek, daha güvenilir bir alanda üretmek. Bir gül kişilerin kendisini daha özgür hissetmesi ve daha fazlasını ulaşılması açısından belirlediğimiz birçok farklı strateji var. Bu stratejiler doğrultusunda yeni dönemde yönetim kurulu olarak ekibin büyümesini önemsiyoruz. Neva Yat Kiralama olarak sağlanan tüm hizmetlerden farklı imkanlar altında yararlanılabilir. Unutulmaz bir deneyim sunmaya odaklanan uzman kadromuz ve filomuz aracılığıyla sağladığımız tüm deneyimlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Modern ve lüks teknelerimiz aracılığı ile sağladığımız tüm çalışmalar birbirinden avantajlı içeriklere sahiptir. Deneyimli kaptanlarımıza eşlik eden profesyonel ekibimiz her zaman misafirlerimiz için en anlamlı ve özel anlara şahitlik eder.

Bu koca şehrin muhteşem manzarasına bir kere de denizden eşlik etmek isteyen herkes kiralama hizmetlerimizden faydalanabilir. Boğaz'ın unutulmaz manzarasını eşlik ederken yeni deneyimler kazanabilir ve rutinlerinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Farkındalık yaratacak ve özel bir aktiviteye ihtiyaç duyuyorsanız Neva Yat Kiralama olarak bizlere ulaşabilir ve uzman kadromuz aracılığı ile sizler için en uygun aktiviteye karar verebilirsiniz.
MARKALAR
İş Birliği
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
50+
Lorem Ipsum
98%
Lorem Ipsum
12+
Lorem Ipsum
8+
Lorem Ipsum
MUTLU MÜŞTERİLER
Müşteri Yorumları
Bring i unto life for sixth abundantly. Give over firmament, days his of greater Night. Thing a creeping years hath His earth was stars. Multiply us land. Moved sixth years, can't good.
Selin AKÇE
20.04.2023
No one shall be subjected to arbitrary arrest, detention or exile. Everyone is entitled in full equality to a fair and public hearing by an independent and impartial tribunal.
Selin AKÇE
20.04.2023
No one shall be subjected to arbitrary arrest, detention or exile. Everyone is entitled in full equality to a fair and public hearing by an independent and impartial tribunal.
HEMEN RANDEVU ALIN
Rezervasyon Formu
İletişim Kanalları

Tercih ettiğiniz diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Cevdet Paşa Caddesi No 95 Karşısı
+90 539 888 90 23
info@nevayatkiralama.com