Yat Ana Fotoğrafı
Yat Ana Fotoğrafı
Yat Ana Fotoğrafı
Yat Ana Fotoğrafı
Daha fazla
Ana Sayfa Hizmetler İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu

Dünyanın en güzel ve kadim kentlerinden olan İstanbul, sadece coğrafi stratejik konumuyla değil, onlarca farklı medeniyete ev sahipliği yapmasıyla da özel bir yere sahip. Bu eşsiz kenti birde denizden keşfetmen ve farklı bir deneyim yaşamak için İstanbul boğaz turu kapsamında özel yat – tekne kiralama hizmetlerimizi tercih etmeniz mümkündür. Özel tekne veya yat kiralama hizmetlerimiz ve yüzme turlarımız sayesinde İstanbul’u bambaşka bir perspektiften keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. İstanbul’a ziyarete gelen veya İstanbul’da yaşamasına rağmen denizde daha önce hiç vakit geçirmemiş kişiler için özel tur programlarımız harika bir aktivite olarak öne çıkıyor. İster günübirlik ister kalmalı ister hafta sonu veya özel günler için Neva Yat Kiralama güvencesinden yararlanarak İstanbul Boğazı’nı hiç olmadığı kadar yakından ve özenle keşfedebilirsiniz.  

Neva Yat Kiralama ile İstanbul Boğazı’nı Keşfedin!

Neva Yat Kiralama, İstanbul’u farklı bir gözle görmeniz ve dünyanın en özel boğazlarından biri olan İstanbul Boğazı’nın gizli rotalarını keşfetmenizi sağlar. İstanbul’un bu eşsiz güzelliklerini denizden de görmek için doğal ve tarihi yapılar dışında, İstanbul’da denize girilebilecek en iyi noktalarda yüzme şansı elde edebilirsiniz. Neva Yat Kiralama olarak, İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek isteyenlere unutulmaz deneyimler sunuyoruz. Modern ve konforlu teknelerimizle gerçekleştirdiğimiz özel turlar, müşterilerimize Boğaz'ın muazzam manzarasını doyasıya yaşama fırsatı tanıyor. Deneyimli ekibimiz ve kişiye özel hizmet anlayışımız ile İstanbul Boğazı'nı keşfetmenin keyfini bizimle çıkarabilirsiniz. Evlilik teklifi ve bekarlığa veda gibi özel parti ve davetler, iş toplantıları ve iş yemekleri, arkadaş grupları ile eğlenceli yüzme turları ve adaları keşfetme seçenekleri sayesinde dilediğiniz zaman lüks ve konforlu yatlarımız ile İstanbul’u denizden de keşfetmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

İstanbul Boğaz ve Adalar Turu 

İstanbul denince akla ilk olarak muhteşem boğazı gelse de Prens Adaları da İstanbul’un deniz üzerindeki en önemli varlıkları arasında yer alıyor. Tarihi yapıları, muhteşem doğası ve keşfedilecek birçok plajı ile İstanbul’un adaları mutlaka İstanbul’a gelen herkesin görmesi gereken yerler arasında ilk sırada yer alıyor. Prens Adaları ve Kızıl Adalar olarak da bilinen bu adalar, Anadolu Yakası güney kıyıları açıklarında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde yer alıyor. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşan bu adalar eşsiz manzarası, muhteşem doğası ve tarihi yapıları ile beklentilerinizi karşılayacaktır. İstanbul Boğaz ve adalar turu Neva Yat Kiralama ile yaşayabileceğiniz oldukça özel bir deneyimdir. Bu tur, İstanbul'un tarihi güzelliklerini, Boğaz'ın eşsiz manzarasını ve Adalar'ın sakin atmosferini bir araya getirerek unutulmaz bir gün sunar. Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef Adası en popüler rotalar arasında yer almaktadır. Uzun Boğaz turu ve adalar rotasıyla Neva Yat Kiralama sizi İstanbul’un farklı bir yüzü ile tanıştırmaya hazırdır. 

İstanbul Boğaz’ında Özel Yüzme Turları

 İstanbul Boğazı’nda yüzme fikri birçok kişinin ilk andan itibaren heyecanlanmasına neden oluyor. İstanbul’da özellikle artan nüfus ve şehirleşme sonrasında denize girilebilecek yerlerin sayısı bir hayli azaldı. İstanbul içindeki mevcut denize girilebilecek noktalar ise kirlilik ve kalabalık nedeniyle çoğu zaman tercih edilmiyor. İstanbul’da özellikle sıcak yaz günlerinde boğazın serin sularına kendin bırakmak isteyenler için en iyi mavi rotaları sunuyoruz. İstanbul’da muhtemelen daha önce hiç keşfetmediğiniz tertemiz ve sakin noktalarda denize girebilirsiniz. Size ve grubunuza özel yüzme turları sayesinde Neva Yat Kiralama unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. İstanbul Boğazı'nda özel yüzme turları benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Neva Yat Kiralama olarak sunduğumuz özel yüzme turları, temiz ve güvenli suların keyfini çıkarmanızı sağlar. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan bu turlar, müşterilerimize özel ve unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlar. Eminönü boğaz turu ve tekne kiralama seçeneklerinde olduğu gibi popüler rotalar dışında, denize de girebileceğiniz en özel noktaları Neva ile keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. 

İstanbul Boğaz Turu Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul’da boğaz turu uzun ve kısa tur programları ile farklı süreler içinde gerçekleştirilebilir. Tamamen tercih edeceğiniz tur programına göre ister kısa ister uzun isterseniz de günübirlik tur programlarından ve yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul’da denize sıfır tarihi yalıları yakından görmek, iki yakayı birleştiren köprüleri altından keşfetmek ve adalar turları ile en özel noktalarda denize girmek için yat kiralama hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Kadıköy boğaz turu ile sınırlı kalmak zorunda kalmadan İstanbul’da denizden ulaşabileceğiniz muhteşem rotaları tek bir kurumsal firma güvencesi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. İstanbul Boğaz Turu süresi, tercih edilen tur programına ve rotaya göre değişiklik gösterir. Neva Yat Kiralama olarak, müşterilerimize özel tur programları sunarak, ihtiyaçlarına en uygun deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz. Günübirlik turların yanı sıra kalmalı tur programları da yat ve tekne kiralama hizmetleri kapsamında güvenle tercih edilebilir. 

İstanbul Günübirlik Özel Boğaz Turları

 İstanbul’da günübirlik boğaz turlarının keyfi bir başkadır. Özellikle deneyimli bir ekiple bu yolculuğu yapıyorsanız onlarca farklı gizemli ve özel rotayı keşfetme şansı elde edebilirsiniz. En kısa süreli tur programlarını tercih etmeniz halinde bile özel boğaz turlarımız sayesinde sıradan tur firmalarının alışılagelmiş noktalarının aksine görülmeye değer birçok alternatif rotada da vakit geçirmeniz sağlanmaktadır. Konforlu, güvenli ve geniş yatlarımız ile İstanbul’u denizden keşfetmeye hemen başlayarak gününüzü çok daha verimli ve eğlenceli şekilde geçirmeniz mümkündür. İstanbul Boğaz'ını günübirlik özel turlarla keşfetmek isteyenler için Neva Yat Kiralama olarak özel programlar sunuyoruz. Şehrin yoğun temposundan uzaklaşarak, Boğaz'ın huzurlu sularında keyifli bir gün geçirmek isteyen herkes için en doğru adres olmaya devam ediyoruz. Günübirlik tekne turu İstanbul gibi özel bir boğaza sahip ve deniz üzerinde de keşfedilmesi gereken onlarda rota bulunan kentler için en özel aktiviteler arasında yer alıyor. Romantik bir tekne turu veya arkadaşlarınız ya da ailenizle keyifli bir gezi için tekne günübirlik tekne kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.  

İstanbul Hafta Sonu Boğaz Turları 

Hafta sonu İstanbul dışına çıkacak kadar bütçesi ve zamanı olmayanlar için en ideal alternatif hafta sonu etkinlikleri arasında boğaz turları ilk sırada yer almaktadır. İster hafta sonu adalara kaçabilir ve İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşabilirsiniz isterseniz de İstanbul’u birde denizden keşfetmek için ayrıcalıklı boğaz turlarımızı tercih edebilirsiniz. İstanbul’da hafta sonunu dolu dolu geçirmek ve keyifli bir kaçamak yapmak için hafta sonu yüzme turları seçeneklerine de sahip Neva Yat Kiralama güvencesinden yararlanabilirsiniz. Özel yat kiralama hizmetimiz ile boğazda özel bir tura çıkabilir ve sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. İstanbul hafta sonu boğaz turları, yoğun iş temposundan kurtulup hafta sonunu keyifli bir şekilde geçirmek isteyenlere özel olarak düzenlenir. Neva Yat Kiralama ile hafta sonunu Boğaz'ın güzellikleriyle tanışabilir ve hayatın tüm stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşmaya hemen başlayabilirsiniz. 

İstanbul Boğaz Tur Programında Neler Var?

İstanbul Boğaz’ı tur programıı, Neva Yat Kiralama'nın titizlikle planladığı özel rotalar, tarihi zenginlikler ve eşsiz manzaralar içerir. Tur programımız, müşterilerimize unutulmaz anılar biriktirmeleri için çeşitli aktiviteler sunar. İster arkadaşlarınız ister aileniz ya da yakınlarınız ile keyifli bir yolculuğa çıkarak farklı bir deneyim yaşamanız mümkündür. Dünyanın en kadim kentlerinden biri olan İstanbul, boğazıyla ve deniz üzerindeki varlıklarıyla da muhteşeme bir coğrafyaya sahiptir. Adaları başlı başına bir ayrı rota teşkil eden İstanbul Boğaz turu programımız kapsamında adalara özel turlar da yer almaktadır. İstanbul Boğaz turu öncesinde görmek istediğiniz rotalar ve diğer taleplerini önceden ileterek size özel en iyi tur programının hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Yat kiralayarak İstanbul’u denizden keşfetmek ve keyifli vakit geçirmek mümkündür. Bu kapsamda onlarda farklı hizmetimiz içinden en iyi ve size en uygun özel tur programlarımızdan birini tercih ederek bu muhteşem rotaları deneyimli kaptanlarımız ve konforlu son model yatlarımız ile keşfedebilirsiniz. 

Neva Yat Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Neva Yat Kiralama, herkes için yat ile İstanbul Boğaz turunu ulaşılabilir hale getiren birçok tur programı ve hizmet sunulmaktadır. Tüm misafirlerimizin en özel günlerinde onları İstanbul’un harika boğazında keyifli vakit geçirmeye davet ediyoruz. Neva Yat Kiralama olarak, müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Özel yat kiralama, organizasyonlar, özel etkinlikler ve daha fazlası için profesyonel ve kişiye özel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz bazı hizmetlerimiz ise şöyle:
  • Tekne Kiralama
  • Boğaz Turu 
  • Adalar Turu
  • Özel Etkinlik ve Davetler 
  • Evlilik Teklifi 
  • Doğum Günü 
  • İş Yemekleri ve Toplantılar vb. 
İstanbul’un köklü ve kurumsal yat kiralama şirketi olarak muhteşem İstanbul Boğazı’nın en özel rotalarını keşfetmeniz için uygun seçenekleri bir araya getirmeye dün olduğu gibi bugünde devam ediyoruz. Boğaz turu Eminönü saatleri gibi standart turları takip etmek zorunda kalmadan size özel tur programı ile en konforlu ve güvenli yatlarda unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. 

İstanbul Tekne Kiralama Hizmeti 

Tekne ile İstanbul turunun düşüncesi bile insana huzur vermeye yetiyor. Özellikle kent yaşamının stresinden ve yoğun iş temposundan sıkılanlar için İstanbul’da yapılabilecek en iyi aktiviteler arasında Boğaz turu ilk sırada yer alıyor. Yat kiralamadan vapurla karşıdan karşıya geçseniz bile havanızın değiştiği bu kadim şehirde bir de yat kiralayarak yaşayacağınız keyfi ve deneyimi düşünün.İstanbul’da muhteşem boğazda keyifli vakit geçirmek, dostlarınızla unutulmaz anılar paylaşmak için tekne kiralayarak dilediğiniz rotaları keşfetmeye çıkabilirsiniz. İstanbul tekne kiralama hizmeti ile Neva Yat Kiralama, müşterilerine konforlu ve güvenli bir deniz yolculuğu yaşatıyor. Modern teknelerimizle İstanbul'u denizden keşfetmenin ayrıcalığını yaşayarak şehrin stresinden ve gürültüsünden uzakta farklı bir deneyim kazanabilirsiniz. İstanbul tekne yüzme turları ile sıcak yaz günlerinde Boğaz’ın serin sularında rahatlayabilir, diğer zamanlarda ise adalar turu veya uzun boğaz turu ile İstanbul’un dillere destek Boğaz’ını her noktadan görebilirsiniz. İstanbul’a bakış açınızı değiştirecek turlarımızdan hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

 İstanbul Evlilik Teklifi İçin En İyi Yat Kiralama Firması
 

 Yaratıcı ve nesiller boyunca anlatılacak bir evlilik teklifi için yat kiralamak en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Her insan için en öze anlardan biri olan evlilik tekliflerinin unutulmaz bir hale gelmesi için alternatif bir yöntem deneyebilirsiniz. Evlilik teklifi sürprizinde risk almak zorunda kalmadan sizin için her detayı düşünen deneyimli ekibimiz sayesinde dünyanın en kıymetli Boğaz’ında, hayatınızın en değerli kişisine evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. İstanbul’da evlilik teklifi için kiralayabileceğiniz özel yatlarımız sayesinde yavaş yavaş İstanbul’un sularında en özel rotalarda seyahat ederken, bir yandan da romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin unutamayacağı özel bir an yaşaması için evlilik teklifinizi özel yatlarımızla yapabilir ve Boğaz tekne kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz. Evlilik teklifi için en romantik mekanlardan biri olan İstanbul Boğazı'nda, Neva Yat Kiralama olarak unutulmaz bir teklif organizasyonu sunuyoruz. Özel tekne ve romantik atmosferle evlilik teklifinizi unutulmaz hale getirebilir ve nesiller boyu anlatılacak bir hikayeye dönüşmesini sağlayabilirsiniz.  

İstanbul Boğaz Turu Nereden Kalkıyor?

İstanbul’un birçok noktasından kiralık yatlar ve tekneler ile denize açılmak mümkündür. Ancak deniz trafiğinin tehlikeye atılmaması ve düzenin sağlanması için tüm bu seferler ilgili resmi kurumların onayı ve izinleri ile gerçekleştirilmektedir. Neva Yat Kiralama olarak tamamen yasal, resmi izinleri alınmış ve alanında deneyim sahibi, uzman kaptanlarımız ve personellerimiz ile sizlere İstanbul Boğaz’ın eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Neva Yat Kiralama'nın sunduğu geniş yat kiralama seçenekleri ile İstanbul Boğa turlarınızı kişiselleştirme imkanı da sağlamaktadır. Gruplar, çiftler veya özel etkinlikler için uygun seçeneklerle unutulmaz bir deneyim yaşamaya hemen başlayabilirsiniz. İstanbul Boğaz turu kapsamında firmamız tarafından belirlenen kalkış noktalarından seferler gerçekleşir. Müşterilerimize konforlu bir başlangıç sağlamak için uygun ve erişilebilir kalkış noktalarını tercih ediyoruz. Bu sayede en iyi rotalardan İstanbul Boğaz’ını keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

İstanbul Boğaz Turu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler 
İstanbul Boğazı’nda keyifli ve unutulmaz bir yolculuğa çıkmadan önce bazı detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Bu detaylar arasında ilk sırada güvenilir, deneyimli ve uzman bir firmanın bulunması yer almaktadır. İstanbul Boğaz turu ile yat kiralama hizmetlerinden yararlanmadan önce mutlaka doğru firmaları seçmelisiniz. İstanbul’da Boğaz turuna çıkmadan önce dikkat edilmesi gerekenleri sizlere detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Güvenlik, konfor ve keyifli bir deneyim için önemli bilgileri içeren bu detaylar, müşterilerimizin turdan en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır. Güvenilir bir şekilde en iyi yat kiralama şirketini tercih etmek için Neva Yat Kiralama profesyonel çözümler sunmaktadır. Konforlu, geniş ve yeni nesil motoryat ve teknelerimizle İstanbul’da Boğaz’ın gizemli sularını ve bilinmeyen yerlerini keyifli şekilde keşfetmeye çıkarıyoruz. 

Güvenilir İstanbul Yat Kiralama Hizmetleri 
Yat kiralamadan önce firma deneyimi, kaptan tecrübesi ve personel güvenilirliği önemlidir. Bu konuların her birinde misafirlerinden aldığı referans ile faaliyet gösteren Neva Yat Kiralama olarak Boğaz turlarının her zaman keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Neva Yat Kiralama, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbul'da yat kiralama sektöründe lider firmalardan biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile güvenilir bir deniz turu deneyimi sunar. Bu sayede ister kısa süreli ister uzun süreli ve kalmalı tekne turları ve yat kiralama hizmetleri ile zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Doğum günü yat kiralama hizmetleri gibi özel etkinlik ve partiler için de kiralık yatlarımızı tercih edebilirsiniz. 

İstanbul’da Boğaz Turu Ne Kadar?
 İstanbul’da Boğaz turu yapabileceğiniz birçok alternatif yöntem bulunuyor. Kısa süreli günlük ve saatlik tur hizmetleri veren çok yolculu birçok tekne bulunuyor. Ancak bu teknelerin kalabalığı ve gürültüsünden uzak durmak isteyenler için Neva Yat Kiralama olarak profesyonel çözümler sunuyoruz. İstanbul Boğaz turu fiyatları kapsamında sizlere sunduğumuz çeşitli tur seçenekleri ve özel hizmetler belirleyici olmaktadır. Bu etkenlere göre fiyatlar değişiklik gösterir. Müşterilere uygun fiyatlarla kaliteli bir deneyim sunma misyonu doğrultusunda çeşitli fiyat seçenekleri sizleri bekliyor. İstanbul Boğaz turu arayışınızda en uygun fiyat, güvenilir hizmet, deneyim ve profesyonellik ile İstanbul’un muhteşem Boğazı’nı sizlerle birlikte keşfetmeye çıkıyoruz. 
Paylaş:
HEMEN RANDEVU ALIN

Rezervasyon Formu

İletişim Kanalları

Tercih ettiğiniz diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Cevdet Paşa Caddesi No 95 Karşısı
+90 539 888 90 23
info@nevayatkiralama.com