Canlı Destek

İstanbul Yüzme Turları

Dünyanın en kadim şehirlerinden olan İstanbul günümüzde merkezi noktalarda deniz girme imkanına sahip olmasa da saklı kalmış birçok noktada İstanbul Boğazı’nın eşsiz sularına kendinizi bırakabilirsiniz. İstanbul yüzme turları sayesinde boğazın en muhteşem noktalarında denize girebilir ve Marmara Denizi’nin serinliğinde harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.En uygun noktalarda daha önce yaşamadığınız bir deniz turuyla harika vakit geçirebilirsiniz. Adaların ve boğazın en güzel koylarını gezerek muhteşem rotalarda denize girebilir ve İstanbul’un az bilinen yönüyle tanışabilirsiniz. İstanbul’un plajlarında, saklı koylarında veya en uygun noktalarda yattan denize girebilir ve İstanbul’un kadim sularında yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Kapsamlı tur programı ile bir yandan boğazın bilinmeyenlerini keşfedebilir, diğer yandan denize girebilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Adalar Yüzme Turu

İstanbul’un en kıymetlisi olan adalar denize girmek için en ideal noktalar arasında yer alıyor. Plajlarının yanı sıra saklı kalan adaların koylarında da yüzme şansı elde edebilirsiniz. Büyükada, Heybeliada, Burgaz Adası, Kınalıada ve diğer tüm İstanbul adalarını özel rotalar ile keşfedebilir ve muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.Prens Adaları ya da Kızıl Adalar da bilinen ve büyüklü küçüklü 9 adadan oluşan İstanbul adaları muhteşem doğası, tarihi yapıları ve yüzyıllardır süre gelen kültürüyle herkesin ilgisini çekmektedir. Adalarda yüzme deneyimiyle unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz yüzme turlarımız, adaların bilinmeyen yönlerini keşfetmenizi de sağlayacaktır. Harika plajları ve koyları ile İstanbul’da denize girmek için ideal noktalar olan adalar, tarihi yapılarıyla da tüm ziyaretçilerini büyülemektedir. Adalar yüzme turu programlarımıza katılarak muhteşem bir rotayla tanışabilirsiniz.

Poyrazköy Yüzme Turu

İstanbul’un ender plajlarından birine sahip Poyrazköy, Anadolu yakasından Karadeniz’e açılan Beykoz ilçesi sınırları içinde küçük bir balıkçı köyü olarak her zaman ilgi odağı olmayı başarmıştır. Beykoz ilçesine hemen köprünün çıkışında yer alan plajda rahatça denize girmek ve harika zaman geçirmek için yüzme turlarımızı tercih edebilirsiniz.Hafta sonu yüzme turları başta olmak üzere her zaman muhteşem bir yüzme ve boğaz turunun parçası olarak Poyrazköy’ü keşfe gidebilirsiniz. Plajı ve bölgenin güzelliği ile ilgi odağı olmayı başaran Poyrazköy’de harika bir tur programı ile denizin serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz. İstanbul’da denize girilebilecek en özel rotaları keşfetmenizi sağlayan tur programımızı güvenle tercih ederek İstanbul’un farklı yönlerini de keşfedebilirsiniz.

Sarıyer Büyük Liman Yüzme Turu

İstanbul Boğazı’nda rahatça yüzmek tüm deniz tutkunlarının hayalidir. Bu hayali sizler için gerçekleştiren yüzme turlarımız sayesinde her zaman eğlenceli ve harika noktalarda denize girme şansı elde edebilirsiniz. Sarıyer’de Büyükliman koylarında ve en eşsiz noktasında denize girerek boğaz turunuzun en özel şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Eğlenceli aktiviteler, farklı noktalarda deniz girme imkanı ve İstanbul’un bilinmeyen yönlerini keşfetme imkanı ile her zaman turlarımızı güvenle tercih etmeniz mümkündür.İstanbul’da denize girmek için sayılı lokasyonlardan biri olarak öne çıkan Sarıyer bölgesinde denize girebileceğiniz en iyi noktalarla sizleri buluşturuyoruz. İstanbul yüzme turları içinde muhteşem rotaları keşfedebilir ve İstanbul’da denize girilebilecek en sakin noktaları görebilirsiniz.

Beykoz Yüzme Turu

Boğazda eşsiz bir yüzme turuna çıkarak Beykoz bölgesinin en iyi yerlerinde denize girebileceğiniz alanları keşfedebilirsiniz. Eğlence dozu bir hayli yüksek yüzme turlarında harika yemek menüsü ve sınırlı sayıda kişiyle alternatif bir tatile çıkabilirsiniz. Boğazda iyi vakit geçirmek ve Beykoz’un muhteşem yerlerini keşfedebilirsiniz.Boğaz turu organizasyonlarında tercihlerinize göre tur kapsamında birçok farklı hizmetten de yararlanmanız mümkündür. Beklentilerinizin ötesinde bir boğaz turu ile tanışabileceğiniz yüzme turlarımız unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Beykoz yüzme turu fırsatlarından yararlanarak İstanbul’da denize girebileceğiniz en iyi rotalar ile hemen tanışabilirsiniz. İstanbul’da beklentilerinizin ötesinde bir deniz keyfi ile tanışmak için en alternatif rotaları hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul Yemekli Yüzme Turları

İstanbul’un harika koylarını ve plajlarını keşfetmek için mavi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Günübirlik turlarda tercihlerinize göre kapsamlı tur programlarını tercih ederek yemekli yüzme turlarının avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Muhteşem bir menüyle kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin sunulduğu turları tercih ederek muhteşem bir boğaz havasında keyifli yemekler yiyebilirsiniz.Yemekli yüzme turları bir enerjinizi gün boyunca harika koylarda yüzerek tüketmenizin ardından lezzetli bir menü ile yeniden enerjinizin yerine gelmesini sağlamaktadır. İstanbul’un en iyi denize girilecek rotalarını keşfederek beklentilerinizin de ötesinde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Adalar yüzme turu fırsat seçenekleri ve yemekli yüzme tutu programları bir yandan İstanbul’u keşfederken diğer yandan keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

İstanbul Yatta Yüzme Turları

Sınırlı sayıda kontenjan ile İstanbul’da yüzebileceğiniz alanları keşfedebileceğini yüzme turları hayatınızın boyunca unutamayacağınız bir deneyimi sizlere sunmaktadır. Yatta yüzme turlarıyla daha önce İstanbul’un hiç görmediğiniz harika koylarında denize girebilir ve keyifli bir tekne turuyla tanışabilirsiniz.İstanbul yüzme turu – fırsat seçeneklerini her zaman en iyi fiyat avantajları ve kapsamlı tur programları ile sizlere sunan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Tur programı içinde yer alan birçok özel hizmet sayesinde gününüzü dolu dolu geçirebilir, bol bol yüzebilir ve harika bir İstanbul boğaz turuyla unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İstanbul Boğazda Yüzme Turları

İstanbul’u her yönüyle görmek ve deneyimlemek isteyenler için her zaman muhteşem bir alternatif olan boğazda yüzme turu sayesinde vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir gününüzü boğazda yüzme turlarına ayırarak yattan veya İstanbul adalarda en iyi koylarda ve plajlarda denize girebilirsiniz. İstanbul’da denize girilebilecek en iyi lokasyonlarda keyifli vakit geçirebileceğiniz boğazda yüzme turlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Rehber eşliğinde denize girilecek yerleri keşfetmek, tekne eğlenceleriyle keyifli zaman geçirmek ve daha fazlası için yüzme turlarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İstanbul Günübirlik Yüzme Turları

Günübirlik İstanbul turlarında farklı bir alternatif rota takip etmek isteyenler yüzme turlarını tercih etmektedir. Yüzme turları özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı çok sayıda turist tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’da denize girmek için sınırlı alanlar olması nedeniyle günübirlik turlarda aslında İstanbul’da denize girilecek ne kadar çok nokta olduğunu keşfedebilirsiniz. Muhteşem doğası ve kadim tarihiyle İstanbul adalarının koyları ve plajlarında denize girme fırsatlarından yararlanabilir, eğlenceli tur programı ile keyifli vakit geçirebilir ve İstanbul seyahatinizi unutulmaz anılarla doldurabilirsiniz. Kapsamlı İstanbul tekne turu ve yüzme turları ile ister günübirlik ister saatlik alternatif tur programlarını da tercih ederek dünyanın en güzel şehrinde ve boğazında denizin tadını çıkarabilirsiniz.