Canlı Destek

Yatta İş Yemeği ve Özel Toplantılar

Kurumsal şirketler için hazırlanan yatta iş yemeği ve özel toplantılar, firmamızın sunmuş olduğu en kaliteli yat kiralama organizasyonları arasında yer alır. Yerli veya yabancı sermaye olması fark etmeksizin tüm şirketler iş toplantıları için özel bir yer tahsis etmek isteyebilir. Kurumsal firmaların çalışanlarıyla birlikte gerçekleştireceği kutlama, iş toplantısı veya benzeri işler için yat kiralama hizmetinden yararlanılabilir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız sayesinde geniş kapasiteli toplantılar için özel olarak donatılan yatları kiralayabilirsiniz.

Yatta Özel Toplantı

Boğaz’ın eşsiz manzarasında şirketlerin yapacağı ticari veya yönetimsel toplantılar için yat kiralama hizmetinden yararlanmak mümkündür. Yerli veya yabancı firmalar, ülkemizdeki ticari faaliyetlerinde çalışanlarına veya iş ortaklarına özel toplantıları Boğaz manzaralı bir ortamda gerçekleştirebilir. Ortalama 3-4 saat süren bu toplantılarda herhangi bir süre kısıtlaması bulunmaz. Şirketin kendi içindeki yönetim koşullarının veya birlikte ortaklık kuracağı firmalarla yapacağı anlaşmaların sağlanması için kiralık yatlar en ideal yerler olabilir. Yatta özel toplantı hizmetini alanında profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunan kişilerden almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yatta İş Yemeği

Şirket çalışanlarının bir arada kutlama yaptığı iş yemekleri için en özel organizasyonlardan biri de tekne kiralamaktır. Şirketinizin çalışan sayısını göz önünde bulundurarak kiralayacağınız teknede iş yemeği ve çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Özellikle son yıllarda kurumsal firmaların özel günlerde verdiği yemekli etkinlikler için yat kiraladıkları bilinir. Kurumsal bazda çalışanlarına moral ve motivasyon amaçlı yemek düzenleyen şirketler, yatta iş yemeği planladıklarında firmamızdan profesyonel destek alabilirler. Yılın sadece belirli günlerinde değil 365 gün boyunca yat kiralayıp iş yemeği etkinliği vermek mümkündür. Tam donanımlı teknelerimiz arasında şirketiniz ve etkinliğiniz için en ideal olanını kiralayıp şirket çalışanlarına özel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Teknede İş Toplantıları

Şirketin ticari faaliyetlerini veya sadece firma içi toplantıları özel bir atmosferde yapmak istediğinizde tekne kiralamak her zaman ilgi çeken bir seçenektir. Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde firmanızın tanıtımını yaparak yatırım almak istediğiniz diğer iş ortaklarını etkileyebilirsiniz. Özellikle kurumsal alanda marka değerini yüksek tutmak isteyen şirket sahipleri için teknede iş toplantıları düzenlemek her zaman olumlu sonuçlar verdiği için tercih edilir. Tekne kiralama sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan firmamızla hemen iletişime geçerek teknede düzenlemek istediğiniz iş toplantıları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Her türlü firmanın bütçesine en uygun koşullarda Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde şirket toplantısı yapma fırsatı sunulmaktadır.

Yatta Kurumsal Şirket Organizasyonları

Kurumsal şirketler arasında ve iş dünyasında firmanın marka değerini yükseltmek çok önemlidir. Sektördeki rakiplerinizi geride bırakmak ve daha fazla ticari bağ kurmak istediğinizde iş ortaklarınızla yatta toplantı yapmayı tercih edebilirsiniz. Son yıllarda giderek artan yatta kurumsal şirket organizasyonları sayesinde pek çok yeni ortaklığa imza atabilir ve istediğiniz anlaşmaların olumlu sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Şirket içi görüşmeler, çalışanlara motivasyon etkinliği, iş yemekleri ve daha fazlası yat kiralama hizmeti alarak yapılabilir. Her şirketin çalışan kapasitesine veya kiralık teknede gerçekleştireceği plana göre farklı donanım özelliklerine sahip kiralık yatlara ihtiyacı olabilir. Bu bakımdan firmamızın geniş kiralık tekne filosu içinde tüm ihtiyaçlara hitap eden kiralık yatlar vardır. Siz de şirketiniz adına yatta iş yemeği veya özel toplantılar düzenlemek istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Teknede Şirket Toplantısı

Tamamen özel olarak donatılmış ve şirketin talebine uygun şekilde dekore edilen kiralık yatta firmanız adına çok önemli imzalar atacağınız toplantılar yapabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren şirketler de çalışanlarını motive ederek bağlılıklarını geliştirmek için Boğaz’da kiralık teknede şirket toplantısı tercih edebilir. Bu tür toplantıların sağladığı avantajlar hem çalışan hem de şirket ortaklarını ikna etmede son derece faydalıdır. Teknede şirket toplantısı gerçekleştirerek şu fırsatlardan yararlanmanız mümkündür: Çalışanların şirkete bağlılığını destekleyebilirsiniz. . Yeni iş ortakları kazanmanız kolaylaşır. Şirketin marka değerini yükselterek çeşitli projelerde rakipleri geride bırakabilirsiniz. Firmanın yatırım alma konusunda yeni yatırımcıları ikna etmesini kolaylaştırabilirsiniz. . Yeni çalışanlara şirkette hoş geldin karşılaması yapabilirsiniz. Şirket içi iletişim ve çalışan ilişkilerini güçlendiren organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Kurumsal firmaların her yıl belirli dönemlerde sık sık gerçekleştirdiği şirket toplantılarında yat kiralama hizmeti almak son derece avantajlıdır. Özel olarak dizayn edilen bu yatlar çalışanların motive olmasını desteklerken aynı zamanda şirketin marka değerini de güçlendirir. Yılın sadece belirli döneminde eğil 365 gün boyunca en kaliteli ve güvenilir şirketlerden destek almak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yatta İş Yemeği Fiyatları

Yat kiralama ve organizasyon sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren şirketimizde uygun fiyat seçenekleri sunulur. Kurumsal firmalar kutlama veya etkinlik yapacakları zaman şirket bütçesini zora sokmadan yatta iş yemeği veya organizasyon düzenleyebilirler. Her firmanın çalışan kapasitesi veya hizmet alacağı etkinlik türü farklı olacağı için yatta iş yemeği fiyatları konusunda sabit bir fiyat vermek doğru değildir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla şirketiniz adına kiralık yatta iş yemeği düzenlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu alanda tecrübeli ve profesyonel destek sunan firmamız sayesinde iş yemeği ve benzeri etkinliklerde hayallerinizdeki muhteşem ortamı gerçeğe dönüştürme fırsatı elde edebilirsiniz. Her türlü şirketin ihtiyacını karşılayan ve bütçesine uygun olan kiralık yatlar firmamızın geniş filosunda kiralanmaya hazır durumdadır.

Yatta Şirket Toplantısı Süresi Ne Kadar?

Şirketlerin yılın belirli dönemlerinde yaptığı şirket içi veya iş ortaklarına yönelik toplantıların kapsamı birbirinden farklıdır. Ancak şirketler çalışanlarına özel etkinliklerle gün boyunca yat kiralama hizmetinden yararlanabileceği gibi sadece 3-4 saatlik bir iş yemeği düzenlemeyi tercih edebilirler. Her ihtiyaca ve her türlü talebe uygun şekilde dizayn edilen kiralık yatta şirket toplantısı yapmak için herhangi bir süre kısıtlamasına uyma zorunluluğunuz yoktur. Bu sektörde uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızın tecrübeli personeliyle iletişime geçerek etkinlik konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yatta İş Yemeği Ne Zaman Yapılır?

Tekne kiralayıp Boğaz’ın eşsiz manzarasında iş yemeği vermek isteyen kurumsal şirketler için çok sayıda seçenek vardır. Özellikle yatta iş yemeği konusunda herhangi bir zaman kısıtlaması söz konusu değildir. Dolayısıyla şirketlere tekne kiralama hizmeti sunan firmamızı tercih ederek yılın her gününde iş yemeği organizasyonunu kiralık teknede yapabilirsiniz. Dört mevsim boyunca uygun koşullar oluştuğunda yatta iş yemeği vermek mümkündür. Hafta sonu, hafta içi veya yaz kış mevsim farkı olmadan dilediğiniz zaman tekne kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.